• Tel: +90 (216) 688 80 85-86
  • Email : info@translate-in-istanbul.com

Yerelleştirme

  • Home
  • /
  • Yerelleştirme

WEB SİTESİ

OYUN

YAZILIM

MULTİMEDYA

UYGULAMA

IT ve yazılım sektörü, dünyanın dört bir yanındaki çok sayıda ülkede günün her saniyesi piyasaya sürülen yeni yazılım ürünleri, hizmetler, uygulamalar, yenilikler ve güncellemelerle birlikte çok kalabalık bir pazardır.
Her gün daha fazla şirket piyasaya girmekte ve rekabet avantajı elde etmek amacıyla IT ürünlerinin ve yazılımlarının yerel versiyonlarını geliştirmek bu sektörde pek çok iş modeline ilham vermektedir. Bilinçli tüketiciler çok sayıda seçeneğe ve düşük seviyede ürün sadakatine sahip olup dil ve kültür bakımından anladıkları bir yazılım deneyimi talep etmektedir. Bir yazılım ürününün farklı ülkelerdeki kullanımı üzerinde yerel tercih ve trendlerin etkisi vardır.

Mükemmel yazılım yerelleştirme ve yazılım çevirisi hizmetlerinin merkezinde hızlı hareket etme ve genel geliştirme yaklaşımına benzer olarak hızlı bir şekilde yerel versiyonlar geliştirme becerisi yer almaktadır. Translate in Istanbul olarak sunduğumuz özel çeviri hizmetlerinin temelinde hız yatmaktadır. İçeriğin her bir parçasının, web siteleri, kullanıcı arayüzü, kullanıcı arabirimi, teknik destek, yardım, SSS’ler ve pazarlama materyallerinden oluşan IT ve yazılım ürünleri grubunuzun ayrılmaz bir parçası olduğunun ve hedef pazarların tamamına ulaşmak için 100’den fazla dilde doğru çeviri gerektiğinin farkındayız.