• Tel: +90 (216) 688 80 85-86
  • Email : info@translate-in-istanbul.com

Pazarlama Tercümesi

  • Home
  • /
  • Pazarlama Tercümesi

KATALOG

BROŞÜRLER

REKLAM AFİŞLERİ

REKLAM METİNLERİ

KURUMSAL VİDEOLAR

BASIN BÜLTENLERİ

SUNUMLAR

ÜRÜN TANITIM KİTAPÇIKLARI

FİRMA TANITIM YAZILARI

KURUMSAL WEB SİTELERİ

Dünya markalarını pek çok yerel pazarda gerçek anlamda yansıtan iş ve pazarlama içerikleri oluşturmak oldukça güç olabilir. Müşterilerinizi onlarla aynı dilin konuşulduğu bir yolculuğa çıkarmalısınız. Bu bağlamda, her yeni Pazar, yeni dil ve kültür sorunlarını da beraberinde getirmektedir. İnternet ve sosyal bağlantının hızlı yükselişiyle birlikte, dijital iş ve pazarlama materyallerine bir dolu cihaz ve platformla artık her yerden ulaşılmakta her yerde paylaşım yapılabilmektedir.

Güçlü, çok dilli içeriklerin internette yayınlanması dünya çapında ticaret ve pazarlama açısından hızla büyüyen bir alandır. Translate in Istanbul olarak, 6000’den fazla dünya markasına yeni ve mevcut müşterileri birbirine bağlayan 100’ü aşkın dilde iş ve pazarlama materyali geliştirme konusunda destek oluyoruz.

Doğal bir içerik deneyimi sunan dil çözümleri sunuyoruz. Çeviri ve yerelleştirme, tüm global pazarlama sürecinde önemli ve stratejik bir rol oynamaktadır. Translate in Istanbul olarak, global markalarınızın başarılı bir şekilde tüm dünyadaki müşterilere ulaşıp onlarla iletişime geçmenize olanak tanıyoruz.