• Tel: +90 (216) 688 80 85-86
  • Email : info@translate-in-istanbul.com

Kitap ve Dergi Tercümesi

  • Home
  • /
  • Kitap ve Dergi Tercümesi

ROMAN

GAZETE

DERGİ YAYINLARI

FİLM METİNLERİ

SEYAHAT İÇERİKLİ DERGİ VE KİTAPLAR

SANAT İÇERİKLİ DERGİ VE KİTAPLAR

TARİH İÇERİKLİ DERGİ VE KİTAPLAR

VE DAHA FAZLASI

Küresel medya içeriklerinin geliştirilmesinde, sosyal paylaşım ve sosyal ağ platformlarında büyümenin etkisi kaçınılmazdır. Yüksek maliyetli geleneksel reklam mecralarından daha düşük maliyetli, yüksek hacimli internet reklamcılığına ve mobil reklamcılığa geçiş söz konusudur. Y jenerasyonu, çoğu zaman mobil cihazlarından erişebildikleri sosyal medya yayın hizmetleri ile (ücretsiz veya üyelik isteyen) büyümüştür. Dijital çağda yaşıyoruz ve sürekli olarak dijital içerik ve reklama maruz kalıyoruz. Bağlantıya ve doğru cihaza sahip olduğunuz müddetçe, hedefe yönelik marka mesajları nerede olursanız olun size ulaşacaktır.

Medya, hızla büyüyen, son derece rekabetçi bir sektördür ve Translate in Istanbul olarak müşteri odaklı çeviri hizmetlerimizle size 100’den fazla dilde yerel kitlenize ulaşmak için medya içerikleri yaratmada yardımcı oluyoruz.

Dijital reklamcılık, video, ses ve web sitelerinden, şirket sunumlarına kadar, çevirmenlerimiz marka farkındalığı oluşturmayı sağlayan ve hedef ülkelerde pazarlama kampanyalarına destek veren çok dilli içerikler oluşturmaktadır. Translate in Istanbul olarak birden fazla platformda dünya çapındaki medya kampanyalarını desteklemek için gerekli uzmanlığa ve beceriye sahibiz.